English Suomi
   New user?

Open

A
9.4.2022 13:30 Field 1 SUFC Odin - Vorai 3 - 15 Pool A  Game play
9.4.2022 13:30 Field 2 Team Estonia - Salaspils WT 11 - 15 Pool A  Game play
9.4.2022 15:30 Field 3 Salaspils WT - SUFC Odin 15 - 7 Pool A  Game play
9.4.2022 15:30 Field 4 Vorai - Team Estonia 10 - 11 Pool A  Game play
9.4.2022 17:30 Field 1 SUFC Odin - Team Estonia 5 - 15 Pool A  Game play
9.4.2022 17:30 Field 2 Salaspils WT - Vorai 15 - 12 Pool A  Game play
B
9.4.2022 14:30 Field 1 AVALANCHE - Valmiera 15 - 7 Pool B  Game play
9.4.2022 14:30 Field 2 Shooting Stars - Hyper Flick 15 - 7 Pool B  Game play
9.4.2022 16:30 Field 3 Hyper Flick - Valmiera 4 - 15 Pool B  Game play
9.4.2022 16:30 Field 4 Shooting Stars - AVALANCHE 9 - 15 Pool B  Game play
9.4.2022 18:30 Field 1 Valmiera - Shooting Stars 15 - 8 Pool B  Game play
9.4.2022 18:30 Field 2 AVALANCHE - Hyper Flick 15 - 2 Pool B  Game play
C
9.4.2022 14:30 Field 3 Ogre - Žalieji Velniai 15 - 5 Pool C  Game play
9.4.2022 14:30 Field 4 Pogoń Pyton - KossMix 7 - 15 Pool C  Game play
9.4.2022 16:30 Field 1 Ogre - Pogoń Pyton 14 - 9 Pool C  Game play
9.4.2022 16:30 Field 2 Žalieji Velniai - KossMix 4 - 15 Pool C  Game play
9.4.2022 18:30 Field 3 KossMix - Ogre 15 - 12 Pool C  Game play
9.4.2022 18:30 Field 4 Pogoń Pyton - Žalieji Velniai 15 - 8 Pool C  Game play
Q1
10.4.2022 09:00 Field 1 Salaspils WT - Ogre 15 - 5 OQ1  Game play
Q2
10.4.2022 09:00 Field 2 Team Estonia - Valmiera 13 - 14 OQ2  Game play
Q3
10.4.2022 09:00 Field 3 Vorai - KossMix 15 - 6 OQ3  Game play
Q4
10.4.2022 09:00 Field 4 SUFC Odin - AVALANCHE 5 - 15 OQ4  Game play
Q5
10.4.2022 10:00 Field 3 Shooting Stars - Žalieji Velniai 15 - 2 OQ5  Game play
Q6
10.4.2022 10:00 Field 4 Hyper Flick - Pogoń Pyton 12 - 11 OQ6  Game play
OS1
10.4.2022 11:00 Field 2 Salaspils WT - AVALANCHE 15 - 11 OS1  Game play
OS2
10.4.2022 11:00 Field 1 Valmiera - Vorai 9 - 15 OS2  Game play
OS3
10.4.2022 11:00 Field 3 Ogre - SUFC Odin 9 - 10 OS3  Game play
OS4
10.4.2022 11:00 Field 4 Team Estonia - KossMix 15 - 8 OS4  Game play
OF1
10.4.2022 15:00 Field 1 Salaspils WT - Vorai 13 - 14 OF1  Game play
OF3
10.4.2022 13:00 Field 1 AVALANCHE - Valmiera 13 - 15 OF3  Game play
OF5
10.4.2022 13:00 Field 2 SUFC Odin - Team Estonia 7 - 15 OF5  Game play
OF7
10.4.2022 13:00 Field 3 Ogre - KossMix 5 - 15 OF7  Game play
OF9
10.4.2022 12:00 Field 3 Shooting Stars - Hyper Flick 15 - 7 OF9  Game play
OF11
10.4.2022 12:00 Field 2 Žalieji Velniai - Pogoń Pyton 7 - 15 OF11  Game play

Women

W
9.4.2022 13:30 Field 3 Hyper Flick - Tartu Turbulence 2 - 15 Pool W  Game play
9.4.2022 13:30 Field 4 Sal&Val - DTS ultimate 13 - 14 Pool W  Game play
9.4.2022 15:30 Field 1 Tartu Turbulence - Sal&Val 15 - 8 Pool W  Game play
9.4.2022 15:30 Field 2 DTS ultimate - Hyper Flick 15 - 2 Pool W  Game play
9.4.2022 17:30 Field 3 DTS ultimate - Tartu Turbulence 8 - 11 Pool W  Game play
9.4.2022 17:30 Field 4 Sal&Val - Hyper Flick 15 - 1 Pool W  Game play
Playoff
10.4.2022 10:00 Field 1 DTS ultimate - Sal&Val 13 - 14 WS1  Game play
10.4.2022 10:00 Field 2 Tartu Turbulence - Hyper Flick 15 - 3 WS2  Game play
Playoff Finals
10.4.2022 12:00 Field 1 DTS ultimate - Hyper Flick 15 - 5 WF3  Game play
10.4.2022 14:00 Field 1 Sal&Val - Tartu Turbulence 8 - 14 WF1  Game play

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 9.12.2022 15:32