English Suomi
   New user?

SB'22

Sun 17.7.2022 Smiltyn? beach

Mixed F1
15:00 Field 1 Ultimate Saku - AKS Z?Y 2 7 - 9 F1
Mixed F3
14:00 Field 1 Tartu Turbulence - Babel 12 - 5 f3
Mixed F5
11:00 Field 2 Vorai - Ventspils Frisbee Klub 9 - 10 F5
Mixed F7
11:00 Field 1 Shooting Stars - Sirocco 11 - 10 F7
Mixed F9
12:00 Field 1 Messiah Complex - AKS Z?Y 1 6 - 8 F9
Mixed F11
12:00 Field 2 - Funatics 13 - 5 F11
Mixed F13
13:00 Field 1 Hamburg Alsters - Curve 4 - 9 F13
Mixed M
10:00 Field 1 - Brown Cheese Bandits 11 - 4
10:00 Field 2 Messiah Complex - Hamburg Alsters 11 - 5

Sat 16.7.2022 Smiltyn? beach

Mixed A
09:00 Field 3 - AKS Z?Y 1 6 - 9
10:00 Field 3 Funatics - Tartu Turbulence 6 - 10
Mixed B
09:00 Field 1 AKS Z?Y 2 - Hamburg Alsters 12 - 4
10:00 Field 1 Ventspils Frisbee Klub - Curve 13 - 2
Mixed C
09:00 Field 2 Vorai - Messiah Complex 7 - 4
10:00 Field 2 Ultimate Saku - Babel 5 - 8
Mixed PQ1
11:45 Field 1 Shooting Stars - 10 - 5 PQ1
Mixed PQ2
11:45 Field 2 AKS Z?Y 1 - Vorai 7 - 13 PQ2
Mixed Q1
14:45 Field 1 Tartu Turbulence - Vorai 10 - 9 Q1
Mixed Q2
14:45 Field 2 AKS Z?Y 2 - Shooting Stars 12 - 3 Q2
Mixed Q3
12:45 Field 3 Babel - Sirocco 10 - 8 Q3
Mixed Q4
12:45 Field 2 Ventspils Frisbee Klub - Ultimate Saku 7 - 9 Q4
Mixed S1
16:45 Field 1 Tartu Turbulence - Ultimate Saku 8 - 11 S1
Mixed S2
14:45 Field 3 AKS Z?Y 2 - Babel 13 - 2 S2
Mixed S3
16:45 Field 2 Vorai - Shooting Stars 9 - 8 S3
Mixed S4
17:45 Field 1 Sirocco - Ventspils Frisbee Klub 10 - 11 S4
Mixed M
11:45 Field 3 Hamburg Alsters - Brown Cheese Bandits 9 - 7
14:45 Field 3 Messiah Complex - Brown Cheese Bandits 12 - 3
15:45 Field 2 - Hamburg Alsters 11 - 8
17:45 Field 3 - Messiah Complex 10 - 11
Mixed N
12:45 Field 1 Curve - Funatics 7 - 8
15:45 Field 1 AKS Z?Y 1 - Curve 13 - 4
17:45 Field 2 AKS Z?Y 1 - Funatics 11 - 8

Fri 15.7.2022 Smiltyn? beach

Mixed A
10:00 Field 1 Sirocco - 13 - 4
11:00 Field 1 AKS Z?Y 1 - Funatics 10 - 2
12:00 Field 1 Sirocco - Tartu Turbulence 5 - 10
13:45 Field 2 - Funatics 9 - 6
14:45 Field 2 AKS Z?Y 1 - Sirocco 6 - 8
15:45 Field 2 Tartu Turbulence - 7 - 5
16:45 Field 2 Funatics - Sirocco 3 - 8
17:45 Field 3 Tartu Turbulence - AKS Z?Y 1 8 - 4
Mixed B
10:00 Field 2 Hamburg Alsters - Shooting Stars 2 - 11
11:00 Field 2 Curve - AKS Z?Y 2 2 - 11
12:00 Field 2 Shooting Stars - Ventspils Frisbee Klub 6 - 7
13:45 Field 3 Curve - Hamburg Alsters 7 - 5
14:45 Field 3 AKS Z?Y 2 - Shooting Stars 11 - 7
15:45 Field 3 Hamburg Alsters - Ventspils Frisbee Klub 1 - 13
16:45 Field 3 Shooting Stars - Curve 9 - 6
17:45 Field 3 Ventspils Frisbee Klub - AKS Z?Y 2 7 - 10
Mixed C
10:00 Field 3 Messiah Complex - Brown Cheese Bandits 8 - 5
11:00 Field 3 Vorai - Babel 5 - 8
12:00 Field 3 Ultimate Saku - Brown Cheese Bandits 13 - 1
13:45 Field 1 Babel - Messiah Complex 10 - 1
14:45 Field 1 Vorai - Brown Cheese Bandits 11 - 4
15:45 Field 1 Messiah Complex - Ultimate Saku 1 - 12
16:45 Field 1 Brown Cheese Bandits - Babel 1 - 13
17:45 Field 1 Ultimate Saku - Vorai 8 - 4

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 23.2.2024 09:49