English Suomi
   New user?

miXed

A
19.7.2019 09:00 Field 1 Vorai - Marių Meškos 13 - 9
19.7.2019 10:00 Field 2 Ultimate Decision - The Dalahästs 12 - 9
19.7.2019 12:00 Field 3 Vorai - Witches and Muggles 10 - 12
19.7.2019 12:00 Field 4 Ultimate Decision - Marių Meškos 13 - 7
19.7.2019 13:30 Field 1 The Dalahästs - Witches and Muggles 7 - 10
19.7.2019 14:30 Field 2 Vorai - Ultimate Decision 6 - 9
19.7.2019 15:30 Field 3 Marių Meškos - The Dalahästs 11 - 7
19.7.2019 16:30 Field 4 Witches and Muggles - Ultimate Decision 8 - 5
19.7.2019 17:30 Field 1 Vorai - The Dalahästs 10 - 8
19.7.2019 18:30 Field 2 Marių Meškos - Witches and Muggles 5 - 10
B
19.7.2019 09:00 Field 2 BC Kosmodysk Warszawa - Mr&Mrs Smith 13 - 12
19.7.2019 10:00 Field 3 E-Motion - 4hands 13 - 7
19.7.2019 11:00 Field 4 Ultimate Saku - BC Kosmodysk Warszawa 13 - 8
19.7.2019 12:00 Field 1 E-Motion - Mr&Mrs Smith 11 - 9
19.7.2019 13:30 Field 2 Ultimate Saku - 4hands 12 - 6
19.7.2019 14:30 Field 3 BC Kosmodysk Warszawa - E-Motion 6 - 12
19.7.2019 15:30 Field 4 Mr&Mrs Smith - 4hands 12 - 8
19.7.2019 16:30 Field 1 Ultimate Saku - E-Motion 10 - 6
19.7.2019 17:30 Field 2 BC Kosmodysk Warszawa - 4hands 10 - 3
19.7.2019 18:30 Field 3 Ultimate Saku - Mr&Mrs Smith 10 - 9
C
19.7.2019 09:00 Field 3 Ventspils Frisbee Club - Sirocco 11 - 9
19.7.2019 10:00 Field 4 Bonnnsai - KossMix 11 - 9
19.7.2019 11:00 Field 1 RJP Warszawa - Ventspils Frisbee Club 9 - 13
19.7.2019 12:00 Field 2 Sirocco - Bonnnsai 11 - 7
19.7.2019 13:30 Field 3 KossMix - RJP Warszawa 11 - 9
19.7.2019 14:30 Field 4 Ventspils Frisbee Club - Bonnnsai 12 - 5
19.7.2019 15:30 Field 1 Sirocco - KossMix 9 - 6
19.7.2019 16:30 Field 2 RJP Warszawa - Bonnnsai 10 - 3
19.7.2019 17:30 Field 3 Ventspils Frisbee Club - KossMix 12 - 9
19.7.2019 18:30 Field 4 RJP Warszawa - Sirocco 9 - 8
D
19.7.2019 09:00 Field 4 Frequent Flyers - Skraidantys Drambliai 13 - 11
19.7.2019 10:00 Field 1 Babel - Fulham Flyers Sand 7 - 10
19.7.2019 11:00 Field 2 Turbulent Lemons - Frequent Flyers 4 - 13
19.7.2019 11:00 Field 3 Skraidantys Drambliai - Fulham Flyers Sand 13 - 6
19.7.2019 13:30 Field 4 Babel - Turbulent Lemons 12 - 5
19.7.2019 14:30 Field 1 Frequent Flyers - Fulham Flyers Sand 13 - 7
19.7.2019 15:30 Field 2 Skraidantys Drambliai - Babel 10 - 9
19.7.2019 16:30 Field 3 Turbulent Lemons - Fulham Flyers Sand 9 - 10
19.7.2019 17:30 Field 4 Frequent Flyers - Babel 10 - 11
19.7.2019 18:30 Field 1 Turbulent Lemons - Skraidantys Drambliai 5 - 13
E
20.7.2019 09:00 Field 1 E-Motion - Sirocco 13 - 9
20.7.2019 12:00 Field 2 Sirocco - Witches and Muggles 9 - 11
20.7.2019 14:00 Field 3 Witches and Muggles - E-Motion 10 - 7
F
20.7.2019 10:00 Field 2 RJP Warszawa - Fulham Flyers Sand 13 - 5
20.7.2019 12:00 Field 3 Fulham Flyers Sand - Ultimate Saku 1 - 13
20.7.2019 14:00 Field 4 Ultimate Saku - RJP Warszawa 9 - 5
G
20.7.2019 09:00 Field 3 Skraidantys Drambliai - Vorai 9 - 11
20.7.2019 12:00 Field 4 Vorai - Ventspils Frisbee Club 4 - 12
20.7.2019 14:00 Field 1 Ventspils Frisbee Club - Skraidantys Drambliai 13 - 2
H
20.7.2019 10:00 Field 4 Ultimate Decision - BC Kosmodysk Warszawa 10 - 9
20.7.2019 12:00 Field 1 BC Kosmodysk Warszawa - Frequent Flyers 8 - 10
20.7.2019 14:00 Field 2 Frequent Flyers - Ultimate Decision 13 - 6
J
20.7.2019 11:00 Field 1 4hands - The Dalahästs 7 - 11
20.7.2019 11:00 Field 2 Mr&Mrs Smith - Marių Meškos 13 - 7
20.7.2019 13:00 Field 3 The Dalahästs - Mr&Mrs Smith 12 - 11
20.7.2019 13:00 Field 4 Marių Meškos - 4hands 13 - 5
K!
20.7.2019 11:00 Field 3 Turbulent Lemons - KossMix 6 - 11
20.7.2019 11:00 Field 4 Babel - Bonnnsai 8 - 11
20.7.2019 13:00 Field 1 KossMix - Babel 8 - 9
20.7.2019 13:00 Field 2 Bonnnsai - Turbulent Lemons 13 - 7
SF01
20.7.2019 17:00 Field 1 Witches and Muggles - Frequent Flyers 3 - 8 SF1
SF02
20.7.2019 17:00 Field 2 Ultimate Saku - Ventspils Frisbee Club 5 - 8 SF2
SF03
20.7.2019 16:00 Field 1 E-Motion - Ultimate Decision 11 - 3 SF3
SF04
20.7.2019 16:00 Field 2 RJP Warszawa - Vorai 10 - 8 SF4
SF05
20.7.2019 16:00 Field 3 Sirocco - BC Kosmodysk Warszawa 8 - 9 SF5
SF06
20.7.2019 16:00 Field 4 Fulham Flyers Sand - Skraidantys Drambliai 9 - 3 SF6
SF07
20.7.2019 15:00 Field 1 Mr&Mrs Smith - Babel 9 - 8 SF7
SF08
20.7.2019 15:00 Field 2 Bonnnsai - Marių Meškos 8 - 11 SF8
SF09
20.7.2019 15:00 Field 3 The Dalahästs - Turbulent Lemons 8 - 6 SF9
SF10
20.7.2019 15:00 Field 4 KossMix - 4hands 10 - 6 SF10
F01-02
21.7.2019 14:00 Field 1 Frequent Flyers - Ventspils Frisbee Club 6 - 8 F1-2
F03-04
21.7.2019 11:00 Field 4 Witches and Muggles - Ultimate Saku 9 - 8 F3-4
F05-06
21.7.2019 13:00 Field 1 E-Motion - RJP Warszawa 10 - 9 F5-6
F07-08
21.7.2019 13:00 Field 2 Ultimate Decision - Vorai 10 - 4 F7-8
F09-10
21.7.2019 12:00 Field 1 BC Kosmodysk Warszawa - Fulham Flyers Sand 11 - 5 F9-10
F11-12
21.7.2019 12:00 Field 2 Sirocco - Skraidantys Drambliai 13 - 9 F11-12
F13-14
21.7.2019 11:00 Field 1 Mr&Mrs Smith - Marių Meškos 13 - 5 F13-14
F15-16
21.7.2019 11:00 Field 2 Babel - Bonnnsai 13 - 8 F15-16
F17-18
21.7.2019 12:00 Field 3 The Dalahästs - KossMix 12 - 8 F17-18
F19-20
21.7.2019 11:00 Field 3 Turbulent Lemons - 4hands 5 - 11 F19-20

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 3.12.2022 11:20