English Suomi
   New user?

Vaikinai 2001m. +

Grupė A
25.9.2020 10:00 Field 1 Žalieji Velniai2 - Kaišiadorių Algirdo Brazausko g - Plungės technologijų ir verslo mokykla 5 - 7
25.9.2020 10:00 Field 2 Kauno Vyturio gimnazija - Krakių M. Katkaus gimnazija 7 - 2
25.9.2020 11:00 Field 1 Plungės technologijų ir verslo mokykla - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 1 - 7
25.9.2020 11:00 Field 2 Žalieji Velniai2 - Kaišiadorių Algirdo Brazausko g - Kauno Vyturio gimnazija 0 - 7
25.9.2020 12:00 Field 1 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Krakių M. Katkaus gimnazija 7 - 3
25.9.2020 12:00 Field 2 Plungės technologijų ir verslo mokykla - Kauno Vyturio gimnazija 0 - 7
25.9.2020 13:00 Field 1 Kauno Vyturio gimnazija - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 7 - 3
25.9.2020 13:00 Field 2 Krakių M. Katkaus gimnazija - Žalieji Velniai2 - Kaišiadorių Algirdo Brazausko g 7 - 1
25.9.2020 13:30 Field 1 Krakių M. Katkaus gimnazija - Plungės technologijų ir verslo mokykla 7 - 2
25.9.2020 13:30 Field 2 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Žalieji Velniai2 - Kaišiadorių Algirdo Brazausko g 7 - 1
Grupė B
25.9.2020 10:00 Field 3 Baltic Dragons Šiauliai - Žalieji Velniai - Kaišiadorių Algirdo Brazausko gi 7 - 2
25.9.2020 10:00 Field 4 Žalieji Velniai - Kaišiadorių Algirdo Brazausko gi - Ukmergės r. Siesikų gimnazija 7 - 0
25.9.2020 10:30 Field 1 Plungės Saulės gimnazija - Panevėžio 5-oji gimnazija 7 - 2
25.9.2020 11:00 Field 4 Ukmergės r. Siesikų gimnazija - Baltic Dragons Šiauliai 0 - 7
25.9.2020 11:30 Field 1 Žalieji Velniai - Kaišiadorių Algirdo Brazausko gi - Plungės Saulės gimnazija 7 - 1
25.9.2020 11:30 Field 1 Panevėžio 5-oji gimnazija - Ukmergės r. Siesikų gimnazija 7 - 1
25.9.2020 12:00 Field 4 Baltic Dragons Šiauliai - Panevėžio 5-oji gimnazija 6 - 1
25.9.2020 12:30 Field 1 Plungės Saulės gimnazija - Baltic Dragons Šiauliai 2 - 5
25.9.2020 12:30 Field 2 Panevėžio 5-oji gimnazija - Žalieji Velniai - Kaišiadorių Algirdo Brazausko gi 1 - 7
25.9.2020 13:30 Field 4 Ukmergės r. Siesikų gimnazija - Plungės Saulės gimnazija 3 - 7
I vieta
25.9.2020 15:00 Field 1 Kauno Vyturio gimnazija - Baltic Dragons Šiauliai 7 - 5 I vieta
III vieta
25.9.2020 15:00 Field 2 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Žalieji Velniai - Kaišiadorių Algirdo Brazausko gi 7 - 5 III vieta
V vieta
25.9.2020 14:30 Field 1 Krakių M. Katkaus gimnazija - Plungės Saulės gimnazija 5 - 7 V vieta
VII vieta
25.9.2020 14:30 Field 3 Plungės technologijų ir verslo mokykla - Panevėžio 5-oji gimnazija 7 - 5 VII vieta
IX vieta
25.9.2020 14:30 Field 2 Žalieji Velniai2 - Kaišiadorių Algirdo Brazausko g - Ukmergės r. Siesikų gimnazija 7 - 5 IX vieta

Merginos 2001m.+

I vieta
25.9.2020 15:00 Field 4 Plungės Saulės gimnazija - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 7 - 5 I vieta
Grupė A
25.9.2020 10:30 Field 2 Plungės Saulės gimnazija - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 2 - 1
25.9.2020 11:00 Field 3 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Panevėžio 5-oji gimnazija 7 - 2
25.9.2020 11:30 Field 3 Panevėžio 5-oji gimnazija - Plungės Saulės gimnazija 2 - 7

Vaikinai 2005m.+

Grupė A
25.9.2020 10:30 Field 3 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla - daugiafunkc 2 - 7
I vieta
25.9.2020 14:30 Field 3 Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla - daugiafunkc - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 5 - 7 I vieta

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 3.12.2022 12:09