English Suomi
   Uusi käyttäjä?

LUČi 19-20, (QG1) - Kvalifikacinis1

#JoukkuePelitVoitotTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitMaaliero
-
0
0
0
0
0
0
-
0
0
0
0
0
0
Shooting Stars - Velniai ? - ? QG1 Otteluhistoria

Aikataulu

LUČi 19-20, (QG2) - Kvalifikacinis2

#JoukkuePelitVoitotTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitMaaliero
-
0
0
0
0
0
0
-
0
0
0
0
0
0
KossMix - Vorai 2 ? - ? QG2 Otteluhistoria

Aikataulu

LUČi 19-20, (I) - Iššūkio grupė

#JoukkuePelitVoitotTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitMaaliero
1
6
5
1
55
44
11
2
6
3
3
48
46
2
3
6
2
4
46
48
-2
4
6
2
4
41
52
-11
(QG1) - Kvalifikacinis1(QG2) - Kvalifikacinis2
Velniai - Skraidantys Drambliai 2 9 - 4 I1 vs. I4  Pelin kulku
Baltic Dragons - Vorai 2 9 - 6 I2 vs. I3  Pelin kulku
Velniai - Vorai 2 8 - 11 I1 vs. I3  Pelin kulku
Baltic Dragons - Skraidantys Drambliai 2 10 - 5 I2 vs. I4  Pelin kulku
Velniai - Baltic Dragons 10 - 9 I1 vs. I2  Pelin kulku
Vorai 2 - Skraidantys Drambliai 2 11 - 5 I3 vs. I4  Pelin kulku
Velniai - Skraidantys Drambliai 2 11 - 8 I1 vs. I4  Pelin kulku
Baltic Dragons - Vorai 2 6 - 9 I2 vs. I3  Pelin kulku
Velniai - Vorai 2 7 - 5 I1 vs. I3  Pelin kulku
Baltic Dragons - Skraidantys Drambliai 2 5 - 8 I2 vs. I4  Pelin kulku
Velniai - Baltic Dragons 10 - 7 I1 vs. I2  Pelin kulku
Vorai 2 - Skraidantys Drambliai 2 6 - 11 I3 vs. I4  Pelin kulku

Aikataulu

LUČi 19-20, (T) - Top ketverto grupė

#JoukkuePelitVoitotTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitMaaliero
1
6
6
0
60
40
20
2
6
4
2
52
49
3
3
6
2
4
52
54
-2
4
6
0
6
39
60
-21
(QG2) - Kvalifikacinis2(QG1) - Kvalifikacinis1
Skraidantys Drambliai - Shooting Stars 10 - 7 T1 vs. T4  Pelin kulku
Vorai - KossMix 10 - 9 T2 vs. T3  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - KossMix 9 - 7 T1 vs. T3  Pelin kulku
Vorai - Shooting Stars 10 - 6 T2 vs. T4  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Vorai 4 - 11 T1 vs. T2  Pelin kulku
KossMix - Shooting Stars 11 - 10 T3 vs. T4  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Shooting Stars 11 - 6 T1 vs T4  Pelin kulku
Vorai - KossMix 10 - 8 T2 vs. T3  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - KossMix 10 - 7 T1 vs. T3  Pelin kulku
Vorai - Shooting Stars 8 - 5 T2 vs. T4  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Vorai 8 - 11 T1 vs T2  Pelin kulku
KossMix - Shooting Stars 10 - 5 T3 vs. T4  Pelin kulku

Aikataulu

LUČi 19-20, Grupės rungtynės

#JoukkuePelitVoitotTappiotTehdyt maalitPäästetyt maalitMaaliero
1
7
7
0
76
47
29
2
7
6
1
66
46
20
3
7
4
3
65
48
17
4
7
4
3
59
56
3
5
7
3
4
55
52
3
6
7
3
4
52
58
-6
7
7
1
6
39
67
-28
8
7
0
7
33
71
-38
(T) - Top ketverto grupė(I) - Iššūkio grupė
Vorai - Baltic Dragons 9 - 7  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Vorai 2 11 - 3  Pelin kulku
KossMix - Skraidantys Drambliai 2 11 - 3  Pelin kulku
Velniai - Shooting Stars 7 - 10  Pelin kulku
Vorai 2 - Vorai 5 - 11  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai 2 - Baltic Dragons 5 - 9  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Shooting Stars 11 - 8  Pelin kulku
KossMix - Velniai 9 - 5  Pelin kulku
Vorai - Skraidantys Drambliai 2 11 - 3  Pelin kulku
Vorai 2 - Shooting Stars 6 - 10  Pelin kulku
Baltic Dragons - Velniai 7 - 8  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - KossMix 11 - 9  Pelin kulku
Vorai - Shooting Stars 10 - 9  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai 2 - Velniai 2 - 11  Pelin kulku
KossMix - Vorai 2 10 - 6  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Baltic Dragons 11 - 4  Pelin kulku
Vorai - Velniai 9 - 5  Pelin kulku
Shooting Stars - KossMix 3 - 10  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Skraidantys Drambliai 2 11 - 8  Pelin kulku
Vorai 2 - Baltic Dragons 7 - 9  Pelin kulku
Vorai - KossMix 10 - 7  Pelin kulku
Skraidantys Drambliai - Velniai 11 - 9  Pelin kulku
Shooting Stars - Baltic Dragons 9 - 6  Pelin kulku
Vorai 2 - Skraidantys Drambliai 2 8 - 6  Pelin kulku
Vorai - Skraidantys Drambliai 6 - 10  Pelin kulku
KossMix - Baltic Dragons 9 - 10  Pelin kulku
Velniai - Vorai 2 10 - 4  Pelin kulku
Shooting Stars - Skraidantys Drambliai 2 10 - 6  Pelin kulku

Aikataulu

Pistepörssin kärkisijat

PelaajaJoukkuePelit SyötötMaalitYht.
Mindaugas MendelisKossMix13193756
Saulius LukonasVelniai13421052
Justas BobinaSkraidantys Drambliai13213051
Igor ProchorovKossMix1339746
Kęstutis BačkisVorai10291645
Linas JakučionisKossMix13242044
Daniel SakovičVorai 213281341
Matas MikėnasVorai1373138
Azuolas SidarasSkraidantys Drambliai 213241337
Povilas ČižinauskasShooting Stars1382836
Pistepörssi