English Suomi
   New user?

miXed

A
21.7.2018 09:00 Field 1 Blan P - Jellyfish Mane(a)ter 13 - 4
21.7.2018 11:00 Field 1 Salaspils FK - Jellyfish Mane(a)ter 13 - 1
21.7.2018 13:00 Field 1 Salaspils FK - Blan P 13 - 2
B
21.7.2018 09:00 Field 2 KossMix - Salaspils JR 6 - 13
21.7.2018 11:00 Field 2 Ultimate Saku - Salaspils JR 13 - 5
21.7.2018 13:00 Field 2 Ultimate Saku - KossMix 13 - 7
C
21.7.2018 09:00 Field 3 Fulham Flyers - RJPwarszawa 13 - 8
21.7.2018 11:00 Field 3 Vorai - RJPwarszawa 13 - 8
21.7.2018 13:00 Field 3 Vorai - Fulham Flyers 13 - 8
D
21.7.2018 09:00 Field 4 Yellow fever - EurUp 13 - 8
21.7.2018 11:00 Field 4 Sirocco - EurUp 13 - 8
21.7.2018 13:00 Field 4 Sirocco - Yellow fever 7 - 9
E
21.7.2018 10:00 Field 1 Plan B - Tartu Flyers 12 - 11
21.7.2018 12:00 Field 1 Ventspils FK - Tartu Flyers 13 - 0
21.7.2018 14:00 Field 1 Ventspils FK - Plan B 13 - 6
F
21.7.2018 10:00 Field 2 Ultimate Farmers - Sun city colibri 13 - 2
21.7.2018 12:00 Field 2 Phoenix - Sun city colibri 13 - 0
21.7.2018 14:00 Field 2 Phoenix - Ultimate Farmers 13 - 3
G
21.7.2018 10:00 Field 3 Frequent Flyers - Pyragai 13 - 2
21.7.2018 12:00 Field 3 Sport i - Pyragai 13 - 3
21.7.2018 14:00 Field 3 Sport i - Frequent Flyers 9 - 11
H
21.7.2018 12:00 Field 4 Marių Meškos - Fun-deMint-als 13 - 6
lQF2
21.7.2018 18:00 Field 2 EurUp - Tartu Flyers 6 - 4 lQF2
lQF3
21.7.2018 18:00 Field 3 KossMix - Pyragai 13 - 6 lQF3
lQF4
22.7.2018 18:00 Field 4 RJPwarszawa - Sun city colibri 12 - 1 lQF4
Upper pool
21.7.2018 16:00 Field 1 Salaspils FK - Marių Meškos 13 - 6 uQF1
21.7.2018 16:00 Field 2 Yellow fever - Ventspils FK 7 - 12 uQF2
21.7.2018 16:00 Field 3 Ultimate Saku - Frequent Flyers 10 - 4 uQF3
21.7.2018 16:00 Field 4 Vorai - Phoenix 9 - 7 uQF4
Upper pool Semifinals
22.7.2018 12:00 Field 1 Salaspils FK - Ventspils FK 13 - 6 uSF1
22.7.2018 12:00 Field 2 Ultimate Saku - Vorai 10 - 12 uSF2
22.7.2018 12:00 Field 3 Marių Meškos - Yellow fever 7 - 13 uSF3
22.7.2018 12:00 Field 4 Frequent Flyers - Phoenix 10 - 11 uSF4
Upper pool Finals
22.7.2018 15:00 Field 1 Marių Meškos - Frequent Flyers 10 - 9 F7
22.7.2018 15:00 Field 2 Ventspils FK - Ultimate Saku 4 - 8 F3
22.7.2018 15:00 Field 3 Yellow fever - Phoenix 9 - 5 F5
22.7.2018 16:00 Field 2 Salaspils FK - Vorai 8 - 4 F1
Midd pool
21.7.2018 17:00 Field 1 Blan P - Fun-deMint-als 11 - 8 mQF1
21.7.2018 17:00 Field 2 Sirocco - Plan B 12 - 10 mQF2
21.7.2018 17:00 Field 3 Salaspils JR - Sport i 11 - 8 mQF3
21.7.2018 17:00 Field 4 Fulham Flyers - Ultimate Farmers 13 - 2 mQF4
Midd pool Semifinals
22.7.2018 11:00 Field 1 Blan P - Sirocco 9 - 12 mSF1
22.7.2018 11:00 Field 2 Salaspils JR - Fulham Flyers 11 - 8 mSF2
22.7.2018 11:00 Field 3 Fun-deMint-als - Plan B 8 - 12 mSF3
22.7.2018 11:00 Field 4 Sport i - Ultimate Farmers 13 - 3 mSF4
Midd pool Finals
22.7.2018 14:00 Field 1 Sirocco - Salaspils JR 9 - 7 F9
22.7.2018 14:00 Field 2 Blan P - Fulham Flyers 7 - 10 F11
22.7.2018 14:00 Field 3 Plan B - Sport i 11 - 10 F13
22.7.2018 14:00 Field 4 Fun-deMint-als - Ultimate Farmers 13 - 8 F15
Lower pool
22.7.2018 10:00 Field 1 Jellyfish Mane(a)ter - EurUp 6 - 12 lSF1
22.7.2018 10:00 Field 2 KossMix - RJPwarszawa 12 - 6 lSF2
Lower pool Finals
22.7.2018 13:00 Field 1 EurUp - KossMix 8 - 12 F17
22.7.2018 13:00 Field 2 Jellyfish Mane(a)ter - RJPwarszawa 11 - 2 F19
F21-23
22.7.2018 10:00 Field 3 Pyragai - Sun city colibri 11 - 8 F21-23
22.7.2018 13:00 Field 3 Sun city colibri - Tartu Flyers 3 - 12 F21-23
22.7.2018 15:00 Field 4 Tartu Flyers - Pyragai 13 - 3 F21-23

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 15.2.2019 22:55