English Suomi
   New user?

miXed

X finals
17.7.2016 11:00 Field 2 Vorai - Sirocco 9 - 5 XSF1
17.7.2016 11:00 Field 3 Salaspils - Drop That Smile 8 - 7 XSF2
X finals Finals
17.7.2016 13:00 Field 2 Sirocco - Drop That Smile 13 - 10 XF3
17.7.2016 15:00 Field 3 Vorai - Salaspils 9 - 11 XF1
XF5
17.7.2016 13:00 Field 3 Liepaja - Valmiera 12 - 6 XF5
XCR
Field Sadovoe85 - Tartu Turbulence 11 - 5
Field Marių Meškos - KossMix 6 - 9
16.7.2016 17:00 Field 3 Žalieji Velniai - Sadovoe85 2 - 13 XCR
16.7.2016 17:00 Field 4 Tartu Turbulence - Marių Meškos 13 - 7 XCR
XUpo1
16.7.2016 17:00 Field 1 Vorai - Sirocco 9 - 8 XUpo1
XUpo2
16.7.2016 17:00 Field 2 Salaspils - Liepaja 12 - 5 XUpo2
XUpo3
16.7.2016 16:00 Field 2 Drop That Smile - Valmiera 9 - 8 XUpo3
XA
16.7.2016 10:00 Field 3 Vorai - Žalieji Velniai 13 - 1
16.7.2016 12:00 Field 4 Valmiera - Žalieji Velniai 11 - 3
16.7.2016 14:00 Field 3 Vorai - Valmiera 10 - 9
XB
16.7.2016 10:00 Field 4 Sirocco - Tartu Turbulence 13 - 3
16.7.2016 11:00 Field 4 Salaspils - Sadovoe85 11 - 4
16.7.2016 13:00 Field 1 Sadovoe85 - Sirocco 8 - 9
16.7.2016 13:00 Field 3 Salaspils - Tartu Turbulence 13 - 2
16.7.2016 15:00 Field 1 Salaspils - Sirocco 11 - 9
16.7.2016 15:00 Field 3 Sadovoe85 - Tartu Turbulence 11 - 5
XC
16.7.2016 09:00 Field 2 Marių Meškos - Drop That Smile 5 - 11
16.7.2016 09:00 Field 3 KossMix - Liepaja 6 - 10
16.7.2016 11:00 Field 1 KossMix - Drop That Smile 3 - 13
16.7.2016 12:00 Field 3 Marių Meškos - Liepaja 4 - 13
16.7.2016 14:00 Field 2 Drop That Smile - Liepaja 8 - 7
16.7.2016 14:00 Field 4 Marių Meškos - KossMix 6 - 9

Open

OA
16.7.2016 10:00 Field 1 Skraidantys Drambliai - Ultimaniacs 9 - 12
16.7.2016 10:00 Field 2 Skyline - Sun City Colibri 13 - 1
16.7.2016 12:00 Field 1 Ultimaniacs - Skyline 9 - 8
16.7.2016 12:00 Field 2 Skraidantys Drambliai - Sun City Colibri 13 - 5
16.7.2016 14:00 Field 1 Skraidantys Drambliai - Skyline 3 - 13
16.7.2016 16:00 Field 4 Ultimaniacs - Sun City Colibri 13 - 0
OB
16.7.2016 09:00 Field 1 Marių Meškos - Nicht team 10 - 13
16.7.2016 11:00 Field 2 Marių Meškos - MindPV 13 - 0
16.7.2016 11:00 Field 3 Nicht team - Babel 13 - 9
16.7.2016 13:00 Field 2 Babel - MindPV 13 - 5
16.7.2016 15:00 Field 2 Marių Meškos - Babel 13 - 10
16.7.2016 16:00 Field 3 Nicht team - MindPV 13 - 7
OQF1
17.7.2016 10:00 Field 2 Ultimaniacs - MindPV 13 - 1 OQF1
OQF2
17.7.2016 10:00 Field 3 Skyline - Babel 13 - 2 OQF2
OQF3
17.7.2016 10:00 Field 1 Skraidantys Drambliai - Marių Meškos 10 - 8 OQF3
OQF4
17.7.2016 10:00 Field 4 Nicht team - Sun City Colibri 13 - 3 OQF4
Upper pools playoff
17.7.2016 12:00 Field 2 Skyline - Nicht team 13 - 10 OSF1
17.7.2016 12:00 Field 3 Ultimaniacs - Skraidantys Drambliai 11 - 5 OSF2
Upper pools playoff Finals
17.7.2016 14:00 Field 3 Skraidantys Drambliai - Nicht team 8 - 11 OF3
17.7.2016 16:00 Field 3 Ultimaniacs - Skyline 7 - 11 OF1
Lower pools playoff
17.7.2016 12:00 Field 1 Babel - Sun City Colibri 10 - 4 OSF3
17.7.2016 12:00 Field 4 Marių Meškos - MindPV 13 - 1 OSF4
Lower pools playoff Finals
17.7.2016 14:00 Field 1 Sun City Colibri - MindPV 10 - 11 OF7
17.7.2016 14:00 Field 2 Babel - Marių Meškos 10 - 11 OF5

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 18.8.2019 05:43