SUN BEAM 2015 2nd day
Open OA |
09:00 |
Field 3 |
MindPV |
- |
Dundee |
3 |
- |
13 |
|
|
|
09:00 |
Field 2 |
Sirocco Ultimate |
- |
Sun City Colibri |
11 |
- |
5 |
|
|
|
09:00 |
Field 1 |
Salaspils WT |
- |
Skraidantys Drambliai |
12 |
- |
8 |
|
|
|
Open ORR1 |
11:00 |
Field 1 |
Salaspils WT |
- |
Sirocco Ultimate |
13 |
- |
6 |
ORR1 |
|
|
Open ORR2 |
11:00 |
Field 2 |
Dundee |
- |
Sun City Colibri |
13 |
- |
1 |
ORR2 |
|
|
Open ORR3 |
11:00 |
Field 3 |
Skraidantys Drambliai |
- |
MindPV |
13 |
- |
2 |
ORR3 |
|
|
Open TOP-4 |
13:00 |
Field 1 |
Salaspils WT |
- |
Sirocco Ultimate |
13 |
- |
2 |
OSF1 |
|
|
13:00 |
Field 2 |
Dundee |
- |
Skraidantys Drambliai |
9 |
- |
10 |
OSF2 |
|
|
Open TOP-4 Finals |
15:00 |
Field 2 |
Sirocco Ultimate |
- |
Dundee |
9 |
- |
11 |
Bronze game |
|
|
17:00 |
Field 2 |
Salaspils WT |
- |
Skraidantys Drambliai |
13 |
- |
6 |
Finals |
|
|
Open 5th place |
13:00 |
Field 3 |
Sun City Colibri |
- |
MindPV |
8 |
- |
7 |
OF5 |
|
|
miXed XR1 |
10:00 |
Field 1 |
Ultimate Decision |
- |
KossMix |
4 |
- |
9 |
XR1 |
|
|
miXed XR2 |
10:00 |
Field 2 |
|
- |
|
13 |
- |
5 |
XR2 |
|
|
miXed Semifinals |
12:00 |
Field 1 |
Salaspils Jr. |
- |
|
13 |
- |
8 |
XSF1 |
|
|
13:00 |
Field 2 |
Vorai |
- |
KossMix |
10 |
- |
5 |
XSF2 |
|
|
miXed Semifinals Finals |
14:00 |
Field 1 |
|
- |
KossMix |
12 |
- |
3 |
XF3 - Bronze game |
|
|
16:00 |
Field 2 |
Salaspils Jr. |
- |
Vorai |
7 |
- |
10 |
XF1 - Finals |
|
|
miXed 5th place |
14:00 |
Field 2 |
Ultimate Decision |
- |
|
11 |
- |
5 |
XF5 |
|
|
miXed 7-9th place bracket |
10:00 |
Field 3 |
Turon85 |
- |
YOFO |
9 |
- |
3 |
XF7-9 |
|
|
12:00 |
Field 3 |
YOFO |
- |
|
12 |
- |
2 |
XF7-9 |
|
|
14:00 |
Field 3 |
|
- |
Turon85 |
2 |
- |
12 |
XF7-9 |
|
|
SUN BEAM 2015 1st day
Open OA |
09:00 |
Field 2 |
Dundee |
- |
Skraidantys Drambliai |
13 |
- |
11 |
|
|
|
09:00 |
Field 3 |
MindPV |
- |
Salaspils WT |
1 |
- |
13 |
|
|
|
11:00 |
Field 2 |
Skraidantys Drambliai |
- |
Sun City Colibri |
13 |
- |
0 |
|
|
|
11:00 |
Field 1 |
Salaspils WT |
- |
Sirocco Ultimate |
13 |
- |
5 |
|
|
|
13:00 |
Field 1 |
Salaspils WT |
- |
Dundee |
13 |
- |
4 |
|
|
|
13:00 |
Field 3 |
Sun City Colibri |
- |
MindPV |
11 |
- |
6 |
|
|
|
13:00 |
Field 2 |
Sirocco Ultimate |
- |
Skraidantys Drambliai |
5 |
- |
13 |
|
|
|
15:00 |
Field 1 |
Dundee |
- |
Sun City Colibri |
13 |
- |
4 |
|
|
|
15:00 |
Field 2 |
MindPV |
- |
Sirocco Ultimate |
5 |
- |
12 |
|
|
|
17:00 |
Field 3 |
Dundee |
- |
Sirocco Ultimate |
13 |
- |
5 |
|
|
|
17:00 |
Field 1 |
Sun City Colibri |
- |
Salaspils WT |
1 |
- |
13 |
|
|
|
17:00 |
Field 2 |
Skraidantys Drambliai |
- |
MindPV |
13 |
- |
2 |
|
|
|
miXed XA |
09:00 |
Field 1 |
|
- |
|
1 |
- |
13 |
|
|
|
10:00 |
Field 3 |
Ultimate Decision |
- |
Salaspils Jr. |
3 |
- |
11 |
|
|
|
11:00 |
Field 3 |
YOFO |
- |
|
8 |
- |
4 |
|
|
|
12:00 |
Field 3 |
|
- |
Salaspils Jr. |
6 |
- |
9 |
|
|
|
14:00 |
Field 3 |
|
- |
Ultimate Decision |
0 |
- |
13 |
|
|
|
14:00 |
Field 2 |
|
- |
YOFO |
13 |
- |
3 |
|
|
|
16:00 |
Field 3 |
Ultimate Decision |
- |
|
10 |
- |
8 |
|
|
|
16:00 |
Field 2 |
Salaspils Jr. |
- |
YOFO |
13 |
- |
1 |
|
|
|
18:00 |
Field 1 |
Salaspils Jr. |
- |
|
13 |
- |
1 |
|
|
|
18:00 |
Field 2 |
YOFO |
- |
Ultimate Decision |
0 |
- |
13 |
|
|
|
miXed XB |
10:00 |
Field 2 |
Turon85 |
- |
Vorai |
5 |
- |
9 |
|
|
|
10:00 |
Field 1 |
KossMix |
- |
|
5 |
- |
12 |
|
|
|
12:00 |
Field 1 |
|
- |
Turon85 |
12 |
- |
2 |
|
|
|
12:00 |
Field 2 |
Vorai |
- |
KossMix |
11 |
- |
4 |
|
|
|
14:00 |
Field 1 |
|
- |
Vorai |
7 |
- |
10 |
|
|
|
16:00 |
Field 1 |
Turon85 |
- |
KossMix |
8 |
- |
13 |
|
|
|
Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 28.3.2024 16:45