English Suomi
   New user?

17-19 ir jaunesni (2002 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 10:00 Field 1 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Plungės "Saulės" gimnazija 7 - 0

14 ir jaunesni (2007 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 10:00 Field 2 Kauno Aleksandro Stulginskio m - Krakių Mikalojaus Katkaus gimn 7 - 2
24.9.2021 10:00 Field 3 Klaipėdos licėjus - Šilalės r. Laukuvos Norberto V 7 - 0

17-19 ir jaunesni (2002 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 10:30 Field 1 Krakių Mikalojaus Katkaus gimn - Klaipėdos licėjus 2 - 7
24.9.2021 10:30 Field 2 Panevėžio 5-oji gimnazija - Algirdo Brazausko gimnazija 0 - 7

14 ir jaunesni (2007 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 10:30 Field 3 VšĮ Mokykla "Atradimai" - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 0 - 7

17-19 ir jaunesni (2002 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 11:00 Field 1 Panevėžio 5-oji gimnazija - Plungės "Saulės" gimnazija 0 - 7

14 ir jaunesni (2007 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 11:00 Field 2 Kauno Aleksandro Stulginskio m - Klaipėdos licėjus 7 - 0
24.9.2021 11:00 Field 3 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Šilalės r. Laukuvos Norberto V 7 - 0

15-16 ir jaunesni (2005 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 11:00 Field 4 Plunges Technologijų ir verslo - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 5 - 2

17-19 ir jaunesni (2002 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 11:30 Field 1 Krakių Mikalojaus Katkaus gimn - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 2 - 7
24.9.2021 11:30 Field 2 Klaipėdos licėjus - Algirdo Brazausko gimnazija 7 - 3

17-19 ir jaunesni (2002 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 12:00 Field 1 Panevėžio 5-oji gimnazija - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 0 - 7

14 ir jaunesni (2007 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 12:00 Field 2 Šilalės r. Laukuvos Norberto V - Kauno Aleksandro Stulginskio m 0 - 7
24.9.2021 12:00 Field 3 Krakių Mikalojaus Katkaus gimn - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 2 - 7

17-19 ir jaunesni (2002 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 12:30 Field 1 Panevėžio 5-oji gimnazija - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 0 - 7
24.9.2021 12:30 Field 2 Algirdo Brazausko gimnazija - Krakių Mikalojaus Katkaus gimn 7 - 4

14 ir jaunesni (2007 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 12:30 Field 3 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - VšĮ Mokykla "Atradimai" 7 - 0

17-19 ir jaunesni (2002 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 13:00 Field 1 Plungės "Saulės" gimnazija - Panevėžio 5-oji gimnazija 7 - 0

14 ir jaunesni (2007 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 13:00 Field 2 Klaipėdos licėjus - Krakių Mikalojaus Katkaus gimn 7 - 1
24.9.2021 13:00 Field 3 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Kauno Aleksandro Stulginskio m 4 - 6

17-19 ir jaunesni (2002 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 13:30 Field 1 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Algirdo Brazausko gimnazija 7 - 3
24.9.2021 13:30 Field 2 Klaipėdos licėjus - Panevėžio 5-oji gimnazija 7 - 0

17-19 ir jaunesni (2002 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 14:00 Field 1 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Panevėžio 5-oji gimnazija 7 - 0

14 ir jaunesni (2007 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 14:00 Field 2 Krakių Mikalojaus Katkaus gimn - Šilalės r. Laukuvos Norberto V 6 - 1
24.9.2021 14:00 Field 3 Klaipėdos licėjus - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 2 - 3

15-16 ir jaunesni (2005 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 14:00 Field 4 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Plunges Technologijų ir verslo 5 - 4

17-19 ir jaunesni (2002 V)

Grupės varžybos
24.9.2021 14:30 Field 1 Panevėžio 5-oji gimnazija - Krakių Mikalojaus Katkaus gimn 2 - 7
24.9.2021 14:30 Field 2 Vilniaus Trakų Vokės gimnazija - Klaipėdos licėjus 6 - 5

14 ir jaunesni (2007 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 14:30 Field 3 VšĮ Mokykla "Atradimai" - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 0 - 7

17-19 ir jaunesni (2002 M)

Grupės varžybos
24.9.2021 15:00 Field 1 Plungės "Saulės" gimnazija - Vilniaus Trakų Vokės gimnazija 1 - 7

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 26.10.2021 07:47