English Suomi
   Uusi käyttäjä?

Su 5.10.2014

Kenttä B
09:00 Pulsar - X3 Open Robin Round 2 - 11
Kenttä A
09:00 Spinin - Vorai Open Robin Round 2 - 11
Kenttä B
09:55 Bubblicious - Sun City Colibri miXed Robin Round MR2 11 - 2
Kenttä A
09:55 KossMix - Zawierucha miXed Robin Round MR2 2 - 11
10:50 Pulsar - X Open Robin Round 2 - 11
Kenttä B
10:50 X3 - Skraidantys Drambliai Open Robin Round 11 - 10
Kenttä A
11:45 Sun City Colibri - KossMix miXed Robin Round MR2 5 - 11
Kenttä B
11:45 Bubblicious - Zawierucha miXed Robin Round MR2 11 - 3
Kenttä A
12:40 Vorai - Skraidantys Drambliai Open Robin Round 11 - 5
Kenttä B
12:40 Spinin - X Open Robin Round 5 - 11
Kenttä A
13:35 KossMix - Sun City Colibri miXed Mixed Finals 1st, 3rd 11 - 2 3rd place game
Kenttä B
14:30 Spinin - Pulsar Open Open Finals 1st, 3rd, 5th 10 - 5 5th place game
Kenttä A
14:31 X - Skraidantys Drambliai Open Open Finals 1st, 3rd, 5th 11 - 7 3rd place game
15:25 Bubblicious - Zawierucha miXed Mixed Finals 1st, 3rd 9 - 6 1st place game
16:20 Vorai - X3 Open Open Finals 1st, 3rd, 5th 10 - 6 1st place game

La 4.10.2014

Kenttä A
09:00 Vorai - X Open Robin Round 11 - 7
Kenttä B
09:00 X3 - Spinin Open Robin Round 9 - 4
09:55 KossMix - Bubblicious miXed Robin Round MR1 5 - 11
Kenttä A
09:55 Zawierucha - Sun City Colibri miXed Robin Round MR1 11 - 2
Kenttä B
10:50 X3 - X Open Robin Round 11 - 9
Kenttä A
10:50 Skraidantys Drambliai - Pulsar Open Robin Round 11 - 4
Kenttä B
11:45 KossMix - Zawierucha miXed Robin Round MR1 8 - 11
Kenttä A
11:45 Bubblicious - Sun City Colibri miXed Robin Round MR1 11 - 1
Kenttä B
12:40 Vorai - Pulsar Open Robin Round 11 - 7
Kenttä A
12:40 Spinin - Skraidantys Drambliai Open Robin Round 9 - 11
Kenttä B
13:35 KossMix - Sun City Colibri miXed Robin Round MR1 11 - 5
Kenttä A
13:35 Bubblicious - Zawierucha miXed Robin Round MR1 11 - 4
Kenttä B
14:30 Vorai - X3 Open Robin Round 11 - 5
Kenttä A
14:30 Pulsar - Spinin Open Robin Round 8 - 12
15:25 KossMix - Bubblicious miXed Robin Round MR2 1 - 11
Kenttä B
15:25 Zawierucha - Sun City Colibri miXed Robin Round MR2 10 - 3
Kenttä A
16:20 Skraidantys Drambliai - X Open Robin Round 8 - 12

Aikavyöhyke: Europe/Vilnius. Paikallisaika: 25.1.2020 09:34