English Suomi
   New user?

LUČi 19-20

TOP4
21.3.2020 12:40 Field 1 (QG1) - Kvalifikacinis1 1 - (T) - Top ketverto grupė 1 ? - ? SF1: win QG1 vs. T1
21.3.2020 13:20 Field 1 (T) - Top ketverto grupė 2 - (QG2) - Kvalifikacinis2 1 ? - ? SF2: win QG2 vs. T2
TOP4 Finals
21.3.2020 15:20 Field 1 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ? F3: loose SF1 vs. loose SF2
21.3.2020 16:00 Field 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ? F1: win SF1 vs. win SF2
5-8 vietos
21.3.2020 11:20 Field 1 (QG1) - Kvalifikacinis1 2 - (I) - Iššūkio grupė 4 ? - ? F6: QG2 loss vs. I4
21.3.2020 12:00 Field 1 (QG2) - Kvalifikacinis2 2 - (I) - Iššūkio grupė 3 ? - ? F7: QG1 loss vs. I3
5-8 vietos Finals
21.3.2020 14:00 Field 1 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ? F8: loose F6 vs. loose F7
21.3.2020 14:40 Field 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ? F5: win F6 vs. win F7
(QG1) - Kvalifikacinis1
21.3.2020 10:00 Field 1 (T) - Top ketverto grupė 4 - (I) - Iššūkio grupė 1 ? - ? QG1
(QG2) - Kvalifikacinis2
21.3.2020 10:40 Field 1 (T) - Top ketverto grupė 3 - (I) - Iššūkio grupė 2 ? - ? QG2
(I) - Iššūkio grupė
25.1.2020 10:00 Field 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I1 vs. I4
25.1.2020 11:10 Field 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I2 vs. I3
25.1.2020 12:20 Field 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I1 vs. I3
25.1.2020 13:30 Field 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I2 vs. I4
25.1.2020 14:40 Field 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 6 ? - ? I1 vs. I2
25.1.2020 15:50 Field 1 Grupės rungtynės 7 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I3 vs. I4
29.2.2020 10:00 Field 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I1 vs. I4
29.2.2020 11:10 Field 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I2 vs. I3
29.2.2020 12:20 Field 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I1 vs. I3
29.2.2020 13:30 Field 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I2 vs. I4
29.2.2020 14:40 Field 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 6 ? - ? I1 vs. I2
29.2.2020 15:50 Field 1 Grupės rungtynės 7 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I3 vs. I4
(T) - Top ketverto grupė
25.1.2020 10:35 Field 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 4 ? - ? T1 vs. T4
25.1.2020 11:45 Field 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 3 ? - ? T2 vs. T3
25.1.2020 12:55 Field 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 3 ? - ? T1 vs. T3
25.1.2020 14:05 Field 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 4 ? - ? T2 vs. T4
25.1.2020 15:15 Field 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 2 ? - ? T1 vs. T2
25.1.2020 16:25 Field 1 Grupės varž. 3 - Grupės varž. 4 ? - ? T3 vs. T4
29.2.2020 10:35 Field 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 4 ? - ? T1 vs T4
29.2.2020 11:45 Field 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 3 ? - ? T2 vs. T3
29.2.2020 12:55 Field 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 3 ? - ? T1 vs. T3
29.2.2020 14:05 Field 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 4 ? - ? T2 vs. T4
29.2.2020 15:15 Field 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 2 ? - ? T1 vs T2
29.2.2020 16:25 Field 1 Grupės varž. 3 - Grupės varž. 4 ? - ? T3 vs. T4
Grupės rungtynės
30.11.2019 09:00 Field 1 Vorai - Baltic Dragons 9 - 7  Game play
30.11.2019 09:30 Field 1 Skraidantys Drambliai - Vorai 2 11 - 3  Game play
30.11.2019 10:00 Field 1 KossMix - Skraidantys Drambliai 2 11 - 3  Game play
30.11.2019 10:30 Field 1 Velniai - Shooting Stars 7 - 10  Game play
30.11.2019 11:00 Field 1 Vorai 2 - Vorai 5 - 11  Game play
30.11.2019 11:30 Field 1 Skraidantys Drambliai 2 - Baltic Dragons 5 - 9  Game play
30.11.2019 12:00 Field 1 Skraidantys Drambliai - Shooting Stars 11 - 8  Game play
30.11.2019 12:30 Field 1 KossMix - Velniai 9 - 5  Game play
30.11.2019 13:00 Field 1 Vorai - Skraidantys Drambliai 2 11 - 3  Game play
30.11.2019 13:30 Field 1 Vorai 2 - Shooting Stars 6 - 10  Game play
30.11.2019 14:00 Field 1 Baltic Dragons - Velniai 7 - 8  Game play
30.11.2019 14:30 Field 1 Skraidantys Drambliai - KossMix 11 - 9  Game play
30.11.2019 15:00 Field 1 Vorai - Shooting Stars 10 - 9  Game play
30.11.2019 15:30 Field 1 Skraidantys Drambliai 2 - Velniai 2 - 11  Game play
28.12.2019 10:00 Field 1 KossMix - Vorai 2 ? - ? Game history
28.12.2019 10:30 Field 1 Skraidantys Drambliai - Baltic Dragons ? - ?
28.12.2019 11:00 Field 1 Vorai - Velniai ? - ? Game history
28.12.2019 11:30 Field 1 Shooting Stars - KossMix ? - ?
28.12.2019 12:00 Field 1 Skraidantys Drambliai - Skraidantys Drambliai 2 ? - ? Game history
28.12.2019 12:30 Field 1 Vorai 2 - Baltic Dragons ? - ?
28.12.2019 13:00 Field 1 Vorai - KossMix ? - ? Game history
28.12.2019 13:30 Field 1 Skraidantys Drambliai - Velniai ? - ? Game history
28.12.2019 14:00 Field 1 Shooting Stars - Baltic Dragons ? - ?
28.12.2019 14:30 Field 1 Vorai 2 - Skraidantys Drambliai 2 ? - ? Game history
28.12.2019 15:00 Field 1 Vorai - Skraidantys Drambliai ? - ? Game history
28.12.2019 15:30 Field 1 KossMix - Baltic Dragons ? - ?
28.12.2019 16:00 Field 1 Velniai - Vorai 2 ? - ? Game history
28.12.2019 16:30 Field 1 Shooting Stars - Skraidantys Drambliai 2 ? - ?

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 11.12.2019 14:15