English Suomi
   New user?

LUČi 19-20 | 1 etapas

Sat 30.11.2019

Field 1
09:00 Vorai - Baltic Dragons LUČi 19-20 Grupės rungtynės 9 - 7  Game play
09:30 Skraidantys Drambliai - Vorai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės 11 - 3  Game play
10:00 KossMix - Skraidantys Drambliai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės 11 - 3  Game play
10:30 Velniai - Shooting Stars LUČi 19-20 Grupės rungtynės 7 - 10  Game play
11:00 Vorai 2 - Vorai LUČi 19-20 Grupės rungtynės 5 - 11  Game play
11:30 Skraidantys Drambliai 2 - Baltic Dragons LUČi 19-20 Grupės rungtynės 5 - 9  Game play
12:00 Skraidantys Drambliai - Shooting Stars LUČi 19-20 Grupės rungtynės 11 - 8  Game play
12:30 KossMix - Velniai LUČi 19-20 Grupės rungtynės 9 - 5  Game play
13:00 Vorai - Skraidantys Drambliai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės 11 - 3  Game play
13:30 Vorai 2 - Shooting Stars LUČi 19-20 Grupės rungtynės 6 - 10  Game play
14:00 Baltic Dragons - Velniai LUČi 19-20 Grupės rungtynės 7 - 8  Game play
14:30 Skraidantys Drambliai - KossMix LUČi 19-20 Grupės rungtynės 11 - 9  Game play
15:00 Vorai - Shooting Stars LUČi 19-20 Grupės rungtynės 10 - 9  Game play
15:30 Skraidantys Drambliai 2 - Velniai LUČi 19-20 Grupės rungtynės 2 - 11  Game play

LUČi 19-20 | 2 etapas

Sat 28.12.2019

Field 1
10:00 KossMix - Vorai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
10:30 Skraidantys Drambliai - Baltic Dragons LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ?
11:00 Vorai - Velniai LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
11:30 Shooting Stars - KossMix LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ?
12:00 Skraidantys Drambliai - Skraidantys Drambliai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
12:30 Vorai 2 - Baltic Dragons LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ?
13:00 Vorai - KossMix LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
13:30 Skraidantys Drambliai - Velniai LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
14:00 Shooting Stars - Baltic Dragons LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ?
14:30 Vorai 2 - Skraidantys Drambliai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
15:00 Vorai - Skraidantys Drambliai LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
15:30 KossMix - Baltic Dragons LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ?
16:00 Velniai - Vorai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ? Game history
16:30 Shooting Stars - Skraidantys Drambliai 2 LUČi 19-20 Grupės rungtynės ? - ?

LUČi 19-20 | 3 etapas

Sat 25.1.2020

Field 1
10:00 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 8 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I1 vs. I4
10:35 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 4 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T1 vs. T4
11:10 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 7 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I2 vs. I3
11:45 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 3 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T2 vs. T3
12:20 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 7 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I1 vs. I3
12:55 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 3 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T1 vs. T3
13:30 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 8 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I2 vs. I4
14:05 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 4 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T2 vs. T4
14:40 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 6 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I1 vs. I2
15:15 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 2 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T1 vs. T2
15:50 Grupės rungtynės 7 - Grupės rungtynės 8 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I3 vs. I4
16:25 Grupės varž. 3 - Grupės varž. 4 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T3 vs. T4

LUČi 19-20 | 4 etapas

Sat 29.2.2020

Field 1
10:00 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 8 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I1 vs. I4
10:35 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 4 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T1 vs T4
11:10 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 7 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I2 vs. I3
11:45 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 3 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T2 vs. T3
12:20 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 7 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I1 vs. I3
12:55 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 3 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T1 vs. T3
13:30 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 8 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I2 vs. I4
14:05 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 4 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T2 vs. T4
14:40 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 6 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I1 vs. I2
15:15 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 2 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T1 vs T2
15:50 Grupės rungtynės 7 - Grupės rungtynės 8 LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė ? - ? I3 vs. I4
16:25 Grupės varž. 3 - Grupės varž. 4 LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė ? - ? T3 vs. T4

LUČi 19-20 | 5 etapas

Sat 21.3.2020

Field 1
10:00 (T) - Top ketverto grupė 4 - (I) - Iššūkio grupė 1 LUČi 19-20 (QG1) - Kvalifikacinis1 ? - ? QG1
10:40 (T) - Top ketverto grupė 3 - (I) - Iššūkio grupė 2 LUČi 19-20 (QG2) - Kvalifikacinis2 ? - ? QG2
11:20 (QG1) - Kvalifikacinis1 2 - (I) - Iššūkio grupė 4 LUČi 19-20 5-8 vietos ? - ? F6: QG2 loss vs. I4
12:00 (QG2) - Kvalifikacinis2 2 - (I) - Iššūkio grupė 3 LUČi 19-20 5-8 vietos ? - ? F7: QG1 loss vs. I3
12:40 (QG1) - Kvalifikacinis1 1 - (T) - Top ketverto grupė 1 LUČi 19-20 TOP4 ? - ? SF1: win QG1 vs. T1
13:20 (T) - Top ketverto grupė 2 - (QG2) - Kvalifikacinis2 1 LUČi 19-20 TOP4 ? - ? SF2: win QG2 vs. T2
14:00 SF Loser 1 - SF Loser 2 LUČi 19-20 5-8 vietos Finals ? - ? F8: loose F6 vs. loose F7
14:40 SF Winner 1 - SF Winner 2 LUČi 19-20 5-8 vietos Finals ? - ? F5: win F6 vs. win F7
15:20 SF Loser 1 - SF Loser 2 LUČi 19-20 TOP4 Finals ? - ? F3: loose SF1 vs. loose SF2
16:00 SF Winner 1 - SF Winner 2 LUČi 19-20 TOP4 Finals ? - ? F1: win SF1 vs. win SF2

Timezone: Europe/Vilnius. Local time: 11.12.2019 13:10