English Suomi
   Uusi käyttäjä?

LUČi 19-20 | 1 etapas

La 30.11.2019

LUČi 19-20 Grupės rungtynės
09:00 Kenttä 1 Vorai - Baltic Dragons 9 - 7  Pelin kulku
09:30 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai - Vorai 2 11 - 3  Pelin kulku
10:00 Kenttä 1 KossMix - Skraidantys Drambliai 2 11 - 3  Pelin kulku
10:30 Kenttä 1 Velniai - Shooting Stars 7 - 10  Pelin kulku
11:00 Kenttä 1 Vorai 2 - Vorai 5 - 11  Pelin kulku
11:30 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai 2 - Baltic Dragons 5 - 9  Pelin kulku
12:00 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai - Shooting Stars 11 - 8  Pelin kulku
12:30 Kenttä 1 KossMix - Velniai 9 - 5  Pelin kulku
13:00 Kenttä 1 Vorai - Skraidantys Drambliai 2 11 - 3  Pelin kulku
13:30 Kenttä 1 Vorai 2 - Shooting Stars 6 - 10  Pelin kulku
14:00 Kenttä 1 Baltic Dragons - Velniai 7 - 8  Pelin kulku
14:30 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai - KossMix 11 - 9  Pelin kulku
15:00 Kenttä 1 Vorai - Shooting Stars 10 - 9  Pelin kulku
15:30 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai 2 - Velniai 2 - 11  Pelin kulku

LUČi 19-20 | 2 etapas

La 28.12.2019

LUČi 19-20 Grupės rungtynės
10:00 Kenttä 1 KossMix - Vorai 2 ? - ? Otteluhistoria
10:30 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai - Baltic Dragons ? - ?
11:00 Kenttä 1 Vorai - Velniai ? - ? Otteluhistoria
11:30 Kenttä 1 Shooting Stars - KossMix ? - ?
12:00 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai - Skraidantys Drambliai 2 ? - ? Otteluhistoria
12:30 Kenttä 1 Vorai 2 - Baltic Dragons ? - ?
13:00 Kenttä 1 Vorai - KossMix ? - ? Otteluhistoria
13:30 Kenttä 1 Skraidantys Drambliai - Velniai ? - ? Otteluhistoria
14:00 Kenttä 1 Shooting Stars - Baltic Dragons ? - ?
14:30 Kenttä 1 Vorai 2 - Skraidantys Drambliai 2 ? - ? Otteluhistoria
15:00 Kenttä 1 Vorai - Skraidantys Drambliai ? - ? Otteluhistoria
15:30 Kenttä 1 KossMix - Baltic Dragons ? - ?
16:00 Kenttä 1 Velniai - Vorai 2 ? - ? Otteluhistoria
16:30 Kenttä 1 Shooting Stars - Skraidantys Drambliai 2 ? - ?

LUČi 19-20 | 3 etapas

La 25.1.2020

LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė
10:00 Kenttä 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I1 vs. I4
11:10 Kenttä 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I2 vs. I3
12:20 Kenttä 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I1 vs. I3
13:30 Kenttä 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I2 vs. I4
14:40 Kenttä 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 6 ? - ? I1 vs. I2
15:50 Kenttä 1 Grupės rungtynės 7 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I3 vs. I4
LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė
10:35 Kenttä 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 4 ? - ? T1 vs. T4
11:45 Kenttä 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 3 ? - ? T2 vs. T3
12:55 Kenttä 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 3 ? - ? T1 vs. T3
14:05 Kenttä 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 4 ? - ? T2 vs. T4
15:15 Kenttä 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 2 ? - ? T1 vs. T2
16:25 Kenttä 1 Grupės varž. 3 - Grupės varž. 4 ? - ? T3 vs. T4

LUČi 19-20 | 4 etapas

La 29.2.2020

LUČi 19-20 (I) - Iššūkio grupė
10:00 Kenttä 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I1 vs. I4
11:10 Kenttä 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I2 vs. I3
12:20 Kenttä 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 7 ? - ? I1 vs. I3
13:30 Kenttä 1 Grupės rungtynės 6 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I2 vs. I4
14:40 Kenttä 1 Grupės rungtynės 5 - Grupės rungtynės 6 ? - ? I1 vs. I2
15:50 Kenttä 1 Grupės rungtynės 7 - Grupės rungtynės 8 ? - ? I3 vs. I4
LUČi 19-20 (T) - Top ketverto grupė
10:35 Kenttä 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 4 ? - ? T1 vs T4
11:45 Kenttä 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 3 ? - ? T2 vs. T3
12:55 Kenttä 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 3 ? - ? T1 vs. T3
14:05 Kenttä 1 Grupės varž. 2 - Grupės varž. 4 ? - ? T2 vs. T4
15:15 Kenttä 1 Grupės varž. 1 - Grupės varž. 2 ? - ? T1 vs T2
16:25 Kenttä 1 Grupės varž. 3 - Grupės varž. 4 ? - ? T3 vs. T4

LUČi 19-20 | 5 etapas

La 21.3.2020

LUČi 19-20 TOP4
12:40 Kenttä 1 (QG1) - Kvalifikacinis1 1 - (T) - Top ketverto grupė 1 ? - ? SF1: win QG1 vs. T1
13:20 Kenttä 1 (T) - Top ketverto grupė 2 - (QG2) - Kvalifikacinis2 1 ? - ? SF2: win QG2 vs. T2
LUČi 19-20 TOP4 Finals
15:20 Kenttä 1 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ? F3: loose SF1 vs. loose SF2
16:00 Kenttä 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ? F1: win SF1 vs. win SF2
LUČi 19-20 5-8 vietos
11:20 Kenttä 1 (QG1) - Kvalifikacinis1 2 - (I) - Iššūkio grupė 4 ? - ? F6: QG2 loss vs. I4
12:00 Kenttä 1 (QG2) - Kvalifikacinis2 2 - (I) - Iššūkio grupė 3 ? - ? F7: QG1 loss vs. I3
LUČi 19-20 5-8 vietos Finals
14:00 Kenttä 1 SF Loser 1 - SF Loser 2 ? - ? F8: loose F6 vs. loose F7
14:40 Kenttä 1 SF Winner 1 - SF Winner 2 ? - ? F5: win F6 vs. win F7
LUČi 19-20 (QG1) - Kvalifikacinis1
10:00 Kenttä 1 (T) - Top ketverto grupė 4 - (I) - Iššūkio grupė 1 ? - ? QG1
LUČi 19-20 (QG2) - Kvalifikacinis2
10:40 Kenttä 1 (T) - Top ketverto grupė 3 - (I) - Iššūkio grupė 2 ? - ? QG2

Aikavyöhyke: Europe/Vilnius. Paikallisaika: 16.12.2019 07:14